"Enter"a basıp içeriğe geçin

Öğretmenim ile seks hikayemi oku

Merhaba gerçek sex hikayeleri okurları. Eğer hatırlarsanız ahmet öğretmenimmle giyim atölyesinde buluşmuştuk. Biricik sevgili öğretmenimm çırılçıplak koltuğa oturmuş ve ben ona doğru kocaman memelerimle koşarken kendiyle oynuyordu. Vücudum lise yıllarında muhteşemdi şimdi de olduğu gibi. 85 numara sütyen giymem lazımdı ama memelerimin sütyenin içinden taşmasını istediğim için her zaman 75 numara sütyen alırdım ve belim o kadar inceydi ki her an kırılacak gibi görünürdü. Uzun kahverengi saçlarım ve iri kalçalarımla mini eteklerin hakkını verirdim tabi. ahmet öğretmenimmın yarağının önünde diz çöktüm tam ağzıma alacak hasretimi giderecektim ki ahmet öğretmenimm meme uçlarımı yakaladığı gibi sıktı ve canımı çok yaktı. “karşıma bi yat bakalım küçük kaşarım benim” dedi ve bende öğretmeninin sözünü dinleyen bir öğrenci olduğumdan hemen yattım. ahmet öğretmenimm bacaklarımı açtı ve büyük bir beğeni ile amıma göz gezdirdi. “hadi şimdi sınavlarda kendini nasıl parmakladıysan şimdi de parmakla” dedi ve ben iki parmağımı öğretmenimmın ağzına verdim.

O da büyük bir iştahla emdi ve bıraktı. Yaladığı parmaklarımı önce amımın dışında gezdirdim ve deliğimin üzerindeki dille biraz oynadım ve sonra amımın içine soktum. Aldatma sex hikayeleri bir elimle mememi okşayıp bir elimle de kendimi parmaklar iken ahmet öğretmenimmın yarağı kocaman olmuş adeta patlayacak gibi duruyordu. Damarları kabarmış ve o kadar inlemeye başlamıştı ki boşalmasından korkuyordum. Arada yarağını amıma yaklaştırıp “parmakla orospu” diye inliyordu. Ben tam boşalmak üzereyken öğretmenimm elimi amımdan çekti ve deliğime dilini yerleştirdi. Diliyle sikiyordu beni. Deliğin üzerindeki dili o kadar muhteşem yalıyordu ki kendimden geçmek üzereydim. Deliğime şimdi hem dilini hem de parmaklarını sokmuş hem yalıyor hem parmaklıyordu. Bacaklarım deli gibi titremeye başlamıştı ve öğretmenimmın suratına boşalacaktım. Kafasını amıma iyice bastırdım. O da boşalacağımı anlamıştı ve daha bir şehvetle yalıyordu. İnlemeler arasında öğretmenimmın ağzına boşaldım. ahmet öğretmenimm ayağa kalktı ve bacaklarımı iyice yana açtı ve yarağını deliğime hizalayıp birden kökledi.

O anda canımdan can çıkmış gibiydi. Resmen midem de hissediyordum yarağını ve daha önce hiç bu kadar zevk almamıştım sikişmekten. İnlemekten dilim damağım kurumuş adeta yorulmuştum. ahmet öğretmenimm beni bir hamle de ters çevirdi ve köpek gibi sikmeye başladı. Memelerime tutunmuş uçlarını sıkarken ikimizde inlemekten yorgun düşmüştük. Yarım saat boyunca o şekilde beni sikti ve daha hızlandığında sex hikayeleri boşalacağını anladım. İçimden çıkmasıyla döllerini yere attırması bir oldu. Kendini koltuğa attı. Ben yanına oturdum ve kocaman yarağının hala dimdik olması beni çok şaşırttı. “mavi haplar sağ olsun. Sana bu gece uyumak yok” dedi ve ayaklanıp masalardan birinin üzerinden mum alıp yanıma geldi. “hadi yat bakalım” dedi ve bende koltuğa uzandım. Bacaklarımı açtım ve ahmet öğretmenimmı bekledim. “acıyı sever misin?” dedi öğretmenimm. “her zaman” dedim.

gerçek sex hikayeleri
gerçek sex hikayeleri
Ne yapacağını tahmin etmiştim ve kuzenimle daha önce böyle hardcore sex yaptığımız için ve hoşuma gittiği için kesinlikle istiyordum. ahmet öğretmenimm amıma mumu damlatmaya başladı. Mum hemen soğuduğu için bir saniye kadar canım yanıyordu ama ondan sonrası tamamen zevkti. Amımın üstündeki kurumuş mumları tek tek koparttı öğretmenimm ve bir yandan yalayarak beni zevke getirdi. Amım sulanmıştı ve sikilmeye hazırdı.

ahmet öğretmenimm hiç beklemeden amıma girdi ve daha önce olmadığı kadar bir hızla beni sikmeye başladı. Koltuk yetmeyince beni kucakladığı gibi ayağa kalktı ve ayakta sikmeye başladı. Bacaklarımı onun dolgun kalçasına sarmıştım ve zevkten vampir gibi omzunu ısırıyordum. ahmet aynı açlıkla bana baktı ve beni zıplatırken bir yanda da memelerimi ısırmaya başladı. O kadar sert ısırıyordu ki izi çıkmaya başlamıştı. Bir ara koltuğa doğru eğildi. Ben tam oturacağını sanarken koltuktaki sönmüş mumu aldı ve ben daha olayı hazmedemeden birden götüme soktu. Acıdan ve zevkten çığlık çığlığa bağırmaya başlamıştım. Götümde mum amımda öğretmenimle inanılmaz bir gece yaşıyordum. ahmet öğretmenimm götüme mumu pompalarken gerçek sex hikayeleri bir meme ucumu yakaladı ve emmeye başladı. Bir yandan emiyor ve bir yandan da diliyle inanılmaz şeyler yapıyordu. Sonunda yoruldu ki koltuğa oturdu. Götümdeki mum çıktı ama amımdaki kocaman yarak hala pompalamaya devam ediyordu. Sıranın bana geldiğini anlayarak omuzlarına tutundum ve üzerinde zıplamaya başladım.
Göğüslerim çeneme değip aşağa inerken ahmet kendinden geçmiş bir şekilde inliyordu. Ben nerdeyse bir yarım saat daha öyle zıpladıktan sonra boşalmaktan yorulmuş her yanım ısırık izi ve kızarıklık olmuştu ahmet öğretmenimm hala boşalmamıştı. Ben de artık zıplayacak güç kalmamışken ahmet öğretmenimm beni koltuğa yatırdı ve bacaklarımı bir balerin gibi açarak üzerimde adeta şınav çekmeye başladı. Deli gibi boşalmaya başlamıştım. İkimizinde bacak arası benim am suyumla parlıyordu ve ahmet öğretmenimm hala devam ediyordu. Bir süre sonra öğretmenimm yarağını çıkarttı ve ucu çıktığı anda kökledi.

Bir kaç kez daha bunu yaptı ve ben tam artık zevkten bayılmak üzereyken öğretmenimm yere bir kez daha boşaldı ve üzerime yığıldı. Amıma değen yarağının yumuşadığını hissedebiliyordum. Yanıma yuvarlandı ve “beklediğine değmiştir umarım” dedi gülerken. “kesinlikle değdi” dedim ve bornozumu giyip sabahın ışıklarında yatakhaneye doğru sessiz ama ağır ve acı dolu adımlarla yürüdüm. İki hafta boyunca her gün acıyla oturdum. Hem götüm hemde amımın acısı beni öldürecek gibiydi ama o gece yaşadığım zevki bir daha yaşamadım. Mezun olana kadar haftada en az 4 kere seviştik. Şimdi öğretmenimm evli ve çocuklu ama hala bazen benimle birlikte olmaktan vazgeçmiyor. Yorum yazın… Bir daha ki hikayemde ahmet öğretmenimm sayesinde nasıl müdürün altına yattığımı anlatacağım.

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir