"Enter"a basıp içeriğe geçin

Evi temizleyen hizmetçiyi öyle görünce dayanamadım

Merhaba, adım hikmet, 53 yaşındayım. karım vefat edeli 6 sene olmuştu. Oğlum evli ve İstanbulda. Eh, ben de emekli olunca kendime İzmit yakınlarında küçük bir Belde’de, bahçe içinde dubleks bir ev aldım, yerleştim. Haliyle temizlik için bir kadın aradım. Devamlı alış veriş yaptığım dükkan sahibinin yardımı ile Temizlikçi ayda’yı buldum. ayda 42 yaşında, hafif balık etinde, 1.70 boylarında, türbanlı bir kadın. 2 kızı var, biri evli, diğeri 18 yaşında, 2 yıllık bir meslek yüksek okuluna gidiyor. ayda’nın kocası 60 yaşında, bir işkazasında belden aşağısı tutmaz olunca, malulen emekli olmuş.

Taşındığımda mevsim son bahardı. ayda önceleri sadece temizlik işlerini yapıp giderdi. Sonra bir gelişinde aydaya, “Ya arada bir de iki yemek yaparsan iyi olur.” diye ricada bulundum. Şimdi haftada bir gün de öğlenden sonra gelip, yemek yapıp gidiyor. Önceleri bayağı mesafeli olan ilişkimiz, sonradan oldukça samimileşti. Arada bir dert yanardı Kocasından dolayı, “Napalım benim de kaderim böyleymiş!” gibi laflar eder, ben de kendisini teselli etmeye çalışırdım. Geldiği zaman doğru küçük odaya girer, kapıyı sıkıca kapatıp üzerini değiştirir, uzun geniş belden lastikli pazen bir etek ile üzerine kapalı bluz, üstüne de bir hırka giyer, işe koyulurdu. Ama bir gün baktım ki soyunduğu odanın kapısı aralık kalmış, gözüm takıldı. ayda kazağını çıkardığında üzerinde siyah bir südyen, bembeyaz teni, küçük kavun büyüklüğündeki göğüsleri dikkatimi çekmişti. Tam gömleğini giydiğinde aynadan beni gördü ama tepki vermedi. Tabi ben hemen uzaklaştım kapıdan.

O gün, “Ya ayda bu uzun etekle zor olmuyor mu? Bir eşofman altı giysene.” demiştim, aklına yattı sanırım. Artık havalar da ısınmaya başlamış, ben de şort giymeye başlamıştım. O gün ayda en son Verandayı yıkamıştı. Çek-çek’le yerleri silerken birden ayağı kayıp düşünce, ben hemen koştum, koltuk altlarından tutup kaldırdım. Bir elini omzuma atıp, içerideki üç’lü koltuğa götürüyordum. Sanırım ayak bileğini burkmuş ve düşerken kolunun üzerine düşmüştü. Seke seke götürüp koltuğa yatırdım. Bir torbaya buzları doldurup önce ayak bileğine koydum, sonra, “ayda çok ağrın var mı?” diye sordum. “Yok iyi geldi buzlar hikmet bey.” dedi. Ben de, “Buzlar birsüre dursun ayağında, birazdan da Bengay ile ovarım.” dedim. “Tamam.” dedi. Daha sonra Bengay’ı alıp ayak bileğini ovmaya başladım. ayda başını geri atmış, gömleğinin iki düğmesi açılmıştı, göğüsleri ve siyah südyeni ortadaydı. Beyaz tenini ve göğüs çatalını gördüğümde ayda’dan ilk defa tahrik olmuştum.

Ayak bileğini ovmaya devam ediyordum. O sırada ayda, “Ahh, ahhh!” diye hafif hafif inliyor, göğsü inip inip çıktıkça daha da tahrik oluyordum. ayda, “Koluma da sürer misin hikmet bey?” dedi ve kolunu sıyırmaya çalıştı, ama gömleğin kolu biraz dar olunca sıyıramadı. Ben de, “Gömleğini çıkarman lazım ayda, omzunu da ovmak gerekir.” dediğimde, önce yüzüme bir baktı durdu, sonra kalan 3 düğmeyi de çözerek gömleğini çıkardı. Manzara müthiş güzeldi! aydanın bembeyaz teni, müthiş güzel ve kaymak gibi göğüsleri karşımdaydı. Omzundan başlayarak ovmaya başlamıştım. Ama ikimizin de nefesleri sıklaşmıştı. Bir anda dudaklarına yumuldum ve hızla öpüşmeye başladık. Dillerimiz dudaklarımız istem dışı şehvetle birbirini öpüp emerken, benim ellerim de aydanın göğüslerini, vücudunun her yerini okşuyordu. Südyenini çıkardığımda, balon gibi olmuş göğüsleri serbest kaldı. Tam göğüslerini ağzıma alıp emeye başladım ki, ayda derin bir “Ooooohhh!” çekti. O an ben de tişörtümü çıkardım, sonra da ayda’nın eteğini bir çekişte çıkarıp attım. ayda da benim şortumu külodumla beraber çekmiş çıkarmıştı.

Bir an durduk ve aydayı kucaklayarak yatakodasına götürdüm ve yatağın üzerine yatırdım. Külodunu sıyırdığım gibi amına dudaklarımı yapıştırdım. Hafif kıllı amını yalamaya başlamıştım. Dilim amının derinliklerine inip dilledikçe, ayda çılgın gibi inliyor, “Ohhhhh, aaaahhh!” çekiyordu. Üzerinde döndüğümde (69 pozisyonunda) sikim tam aydanın dudakları hizasına gelmişti. ayda sikimi elleri arasına almış ovmaya başlamıştı. Ben onun amını dilledikçe, artık ayda da benimkinin başını ağzına alıp emmeye başladı. O an ilk defa ayda sesizliği bozup, “5 senedir ilk defa!” dedi ve yalamaya devam etti. Bir An ayda haykırır gibi “Aaahhhh!” çektiğinde, amının suları akmaya başladı, ilk Orgazmını yaşıyordu. Sikimi adamakıllı emerken ben de artık boşalmak üzereydim. “Geliyorum ayda!” dediğimde, ayda sikimi ağzından çıkarmış, ben de patlamaya başlamıştım. ayda benimkini sıkı sıkı tutmuş göğüslerinin arasına yerleştirmişti. Tüm yüzü, göğüsleri, göbeği spermlerimle dolmuştu…

Dönüp çarşafla üzerimizi sildik, sıkıca birbirimize sarılmıştık, dudaklarımız birbirine kilitlenmiş, tekrar öpüşmeye başlamıştık. Sikim aydanın bacaklarının arasına kaymıştı. Birden ayda benimkini avuçlamış, 31 çeker gibi oynarken, tekrar sertleşmeye başlamıştım. Dudaklarımı göğüslerine yapıştırmış emiyordum. Sikim tekrar sertleşmiş, kazık gibi olmuştu. Birden kalkıp aydanın bacakları arasına geçtim, sikimi tutup ayda’nın amına yerleştirmemle köklemem bir oldu. ayda’nın daracık amına girdiğimde sikim yanıyordu sanki. Önce yavaş yavaş gidip geldim. ayda artık kendinden geçmiş, zevkten inlerken, birden hızlanmaya başladım. O anda aydanın inlemeleri haykırmaya dönüşmüştü. Bir an durduğumda ayda kendini kastı, ben de bir an kendimi çekip hızla tekrar amına köklediğimde, ayda öyle bir böğürdü ki, bacaklarını sırtımda birleştirip beni kendine yapıştırarak Orgazm olmaya başladı. Aynı anda ben de aydanın içine fışkırmaya başladım…

O vaziyette birbirimize kenetlenmiş halde bir müddet kaldık, dinlendik. Sonra ayda, “Artık benim Erkeğim sensin hikmet bey! Bundan sonra ne istersen yaparım, yeter ki beni hep böyle sik!” dedi!

Tek Yorum

  1. muratmurat

    Mrb ben istanbul anadolu yakasından murat yaş 33 sekse aç hatunlar 22 cm damarlı aletimi sömürene kadar yalayacak amını götünü saatlerce yalatacak doyumsuz hatunların telefonları bekliyorum ÜMRANİYE SULTANBEYLİ SANCAKTEPE SARİGAZİ SAMANDRA DAN telefonlarinizi bekliyorum gizlilik prensiptir bi telefon kadar yakınim sizlere not.istanbul dışı aramasin gaylar toplar ibneler ve yanlis aradim diyecekler uzak dursun TLF 05325695766

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkçe altyazılı pornoEn kaliteli uzun sex hikayeleri ve reklamsız seçeneği ile tek adresiniz ayiphikayeler